قیمت خدمات مهندسی( برگه معماری - برگه محاسب - برگه برق و مکانیک طراحی نما طراحی معماری طراحی محاسبات طراحی برق و مکانیک طراحی با سازه 90 طراحی با ابرسازه 09197658108
اعلام آخرین مهلت ثبت نام مهندسین ناظر
۱۳٩۱/۳/۱٧ ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست 09197658108 -rad | ( نظرات )
مهندسین شاغل دراستان تهران ، برای ثبت نام درسایت سازمان نظام مهندسی استان تنها تا پایان خردادماه مهلت دارند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، مهندس کریمیان اقبال ، مدیرکل اداره معماری و ساختمان، با اعلام این خبر گفت: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با سازمان نظام مهندسی استان تهران و دفتر سازمان های مهندسی و تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی، از ابتدای تیرماه ، تنها افرادی مجاز به نظارت بر ساخت و سازها هستند که در سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران ثبت نام کرده باشند.

وی افزود : درهمین راستا از تمامی مهندسین درخواست می شود تا با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی www.tceo.ir نسبت به ثبت نام دربخش سامانه " ارجاع کار نظارت " این سایت اقدام کنند.

به گفته وی، برای اطلاع رسانی هرچه گسترده تر، درمهلت باقی مانده ، برای تمامی مهندسین ناظر دردو مرحله پیامک هایی درهمین زمینه ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است که درحال حاضر بیش از 40 هزار مهندس ناظر در لیست سامانه " ارجاع کارنظارت " قرار داشته، مجاز به نظارت برساخت و سازهای صورت گرفته  در تهران به عنوان "مهندس ناظر " می باشند.
منبع:www.tehran.ir

برچسب‌ها:

 
موضوعات
نویسندگان
دیگر موارددر اين وبلاگ
در كل اينترنت

همين الان به رايگان مشترک مطالب ما شويد تا اخبار روز را از دست ندهيد

Delivered by FeedBurner

ليست قيمت تماس با 09197658108

طراحي حرفه اي ،مشاوره تخصصي Instagram