قیمت خدمات مهندسی( برگه معماری - برگه محاسب - برگه برق و مکانیک طراحی نما طراحی معماری طراحی محاسبات طراحی برق و مکانیک طراحی با سازه 90 طراحی با ابرسازه 09197658108
ممنوعیت «مشارکت ‌در ساخت» برای مشاوران‌املاک
۱۳٩۱/٥/۱٢ ساعت ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست 09197658108 -rad | ( نظرات )

رییس اتحادیه املاک خبر داد
ممنوعیت «مشارکت ‌در ساخت» برای مشاوران‌املاک

رییس اتحادیه مشاوران‌املاک اعلام کرد: دولت صدور کدرهگیری برای مشارکت در ساخت را ممنوع کرده است و مشاوران‌املاک نباید در حوزه مشارکت در ساخت وارد شوند.

مصطفی قلی‌خسروی، رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک در گفت‌وگو با «ایسنا»، درباره واسطه‌گری بنگاه‌های معاملاتی در مشارکت در ساخت اظهار کرد: به ‌طور مثال اگر مالکی برای درخواست مشارکت در ساخت به بنگاه معاملاتی خودمان مراجعه کند ما آن را نمی‌پذیریم و توصیه ما این است که مشارکت در ساخت بهتر است انجام نشود. وی ادامه داد: مشارکت در ساخت علاوه بر مشکلات جانبی فراوانی که دارد کد رهگیری ندارد. به این معنی که ساختمانی که هنوز ساخته نشده نمی‌تواند کد رهگیری به آن تعلق گیرد. رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با تاکید بر اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز کد رهگیری برای مشارکت در ساخت را ممنوع کرده است، تصریح کرد: مشاوران در بنگاه‌های معاملاتی مشارکت در ساخت را دردسرساز دانسته و ترجیح می‌دهند در مورد آن مداخله‌ای نداشته باشند. خسروی ادامه داد: مردم باید با آگاهی لازم وارد پروژه‌های مشارکت در ساخت شوند و بدانند حق مشاوره و حکمیت بنگاه‌داران در مشارکت در ساخت با کمیسیون معاملاتی آنان فرق می‌کند زیرا این کار زحمت و دردسر بیشتری دارد.

منبع:www.donya-e-eqtesad.com


برچسب‌ها:

 
موضوعات
نویسندگان
دیگر موارددر اين وبلاگ
در كل اينترنت

همين الان به رايگان مشترک مطالب ما شويد تا اخبار روز را از دست ندهيد

Delivered by FeedBurner

ليست قيمت تماس با 09197658108

طراحي حرفه اي ،مشاوره تخصصي Instagram