تبدیل تهدید به فرصت آب و رطوبت در خدمت اب بندی سازه

1.مایع آب بند غشائی(قیر سرد)

یک سیستم ضد آب کننده است که طراحی شده تا ترجیحاً بین ورقه ها ی بتنی قرار گیرد و از آنها در مقابل نفوذ و حرکات جنبی آب محافظت کند. غشاء ضد آب کننده یک قیر بهینه شده با پلی اورتان است که از یک جزء الاستومری یکپارچه تشکیل شده و بدون نیاز به حرارت دادن مورد استفاده قرار می گیرد و عمل آوری آن به صورت رطوبتی است. این ماده به صورت ویژه برای استفاده ی دستی فرموله شده که می توان آن را به وسیله ی فشار دست یا غلتک بر روی سطح عمودی یا افقی اعمال نمود. GREENSEAL 5000 باید مستقیماً از داخل ظرف بر روی سطح ریخته شود (کاربری مایع). این ماده برای ضد آب کردن و به ویژه قرار گرفتن بین لایه های بتن دو دوره ای یا سازه ی بنایی و پوشش قیری آنها به عنوان یک غشاء ضد آب کننده یک پارچه طراحی شده است و یا حتی می توان از آن به منظور ضد آب کردن زیر سطحی مصالح بنایی استفاده کرد.کاربرد:" پارکینگ،عرشه استخر،سقف، حمام،اتاق های مکانیکی، فواره ها،پل ها،بزرگراه ها،بالکن، ورقه های زیر سطحی، مجاری آب سرپوشیده، اطراف زهکش فاضلاب،سد ها ی بتنی، مخازن،تانکرهای بتنی"

2.آب بند کننده سطح بتن به روش کریستالایز

*محصول GS-200 نیز یک ماده غیر سمی بوده بدین لحاظ در آب بندی منابع و مخازن آب مورد استفاده قرار می گیرد

*ضد آب نمودن سطوح بتن باعث جلوگیری از مشکلاتی از قبیل رشد قارچ ترک خوردگی شده و توانایی در تحمل فشار آب مثبت و منفی را فوق العاده مقاوم می باشد.

*صرفه اقتصادی:جهت تعمیر و بازسازی سازه های بتنی قدیمی بجای تخریب و ساخت مجدد آن مورد استفاده قرار میگیرد.

*جلوگیری از زنگ زدگی:مانع از نفوذ رطوبت در بتن گردیده که این عامل خود باعث کاهش زنگ زدگی و خوردگی آرماتورها در بتن می گردد.

نحوه ی استفاده:

*اجرای سریع و آسان:استفاده و اجرا از این ماده بسیار سریع و آسان می باشد

*حفاظت پایدار:بدون هیچگونه سیستم حفاظتی دوام و عمر سازه های بتنی را بالا می برد.

*افزایش مقاومت بتن:باعث افزایش مقاومت بتن در مقابل عوامل شیمیایی آبهای شور و زیر زمینی می گردد.

*می توان در جهت مثبت یا منفی(سطح رو یا پشت کار)استفاده نمود.

*در سطوح بتنی که در معرض رطوبت هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد مصرف(کاربرد):"منابع و مخازن آب، استخر، تونل، چاله آسانسور، تراس و بالکن، تاسیسات فاضلاب،دیوار حائل بتنی، قطعات و سازه های بتنی سازه های تصفیه آب، سرویس های بهداشتی (بجای استفاده از عایق کاری رطوبتی)چاه های زیرزمینی، شالوده ساختمان.

3.آب بند دو جزئی بر پایه سیمان(غشا آب بند)

4.آب بند تزریقی با قابلیت تبلور در بتن بر پایه سیمان پرتلند

5.رنگ آب بند بر پاییه اکریلیک و آب

نماینده رسمی کشور مالزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر  درمورد محصولات دیگر و ارسال نمونه  لطفا عبارت"abband" را به همراه آدرس ایمیل خود به شماره 02188521214 پیامک نمائید.

/ 0 نظر / 40 بازدید